Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Standart ALMANYADAN MESRUBAT

Merhabalar
Siteye yeni uye oldum ve iyiki olmusum tesaduf eseri buldum siteyi bu tur paylasim zenginligi olan bi site tekrar tebrik ederim .

Benim sizlereden soyle bi yardimim olacak mumkunse , ben almanyadan tr ye mesrubat yollamak istiyorum devami olacak sekilde anlasmali  fakat benim ithalat ihracat konularinda bir bilgiye sahip deyilim , burdan cikisi tr ye girisi vergileri odenmesi gereken masraflar vs . tr de ve almanyada sirket acmak dogrumu olur burdan mali ithal etmek icin , yada direk burdaki firmadan direk alici firmaya teslim mi dogrudur , alkolsuz iceceklerin vergi oranlarini aradim bulamadim , bu ise girismek istiyorum fakat dedigim gibi bilgi zayifligindan tereddut teyim bilgilerinize siginiyorum yardimi olursaniz sevinirim iyi calismalar herkeze .

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey