Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
İşi Öğrenmek Amaçlı Bir Yer ARIYORUM ! ! !

Herkeze merhabalar.
Ben Oğuzhan, İstanbul aydın üniversitesi dış ticaret öğrencisiyim (bu sene 2.sınıf oldum =) sektörün pirii olan hocamız tarafından bölümümle alakalı çok iyi şeyler duyuyorum ve buda beni mutlu ediyor. İnş. herşey istediğimiz gibi olur.. Neyse benim bu yaz zorunlu staj yapmam gerekiyor (30 iş günü) Küçükyalıda oturuyorum ve anadolu yakası tercihimdir. Gece öğretim olduğumdan dolayı okul açıldığında öğlenleri boş vaktim oluyor. staj yapacağım yerde okullar açılacağı zamanda çalışmayı düşünüorm yani okulum bitene kadar tecrübe edinirim ve ayrıca işi öğrenirim, böylece boş vakitlerimide değerlendirmiş olurum.. Açıkcası ben gümrüklemeyide ihracatıda(veya ithalat) kendisi yapan bir firma olsun istiyorum böylece dış ticaret olarak bütün konularda hakim olurum ve öğrenirim. bu benim için bir artı olur diye düşünüorm. Gel görki böle bi firmayı henüz bulamadım, sizlerin sayesinde bulmayı umuyorum ve yardımlarınızı rica ediyorum =)

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey