Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Standart Transit ticaret baslangıc icin tavsiye
merabalar ben foruma yeni üye oldum ve biraz karıstırdım cok begendim tam aradıgım forum..benim de biraz yardımınıza ihtiyacım var..üniversite 1.sınıfı yeni bitirdim ve transit ticaret yapmak istiyorum..bunun icin hedefim bir ltd sirket kurmak ve özellikle cin merkezli transit ticaret yapmak..ama daha öncesinde sirket kurmadan broker olarak tecrübe kazanmak istiyorum..su anda transit ticaret konusunda kendimi gelistirme sürecindeyim terimler, mevzuat vb.. sizden bana önerebileceginiz kitaplar istiyorum yani özellikle de transit ticaret konusunda..nasıl yapılır cıkabilecek sorunlar vb vb..özellikle ticaret ile ilgili bölümlerde okuyanlar kitap ismi verirlerse cok iyi olur gercekten..

kitap olmasa bile diger bu konuda bildiginiz kaynaklar varsa hatta yeni baslayan biri icin tavsiyeleriniz ögütleriniz var ise bekliyorum..Herkese tesekkürler..

Bu arada umarım baslıgı yanlıs yere acmamısımdır aslında nereye acacagımı pek kestiremedim..

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey