Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Standart RE: staj raporu

efendy99
BU SİTE GAYET DÜZGÜN BİR FORUM SİTESİDİR SİZİ BANLAMAK İSTEMİYORUZ..LÜTFEN BU TARZDA YAZI YAZMAYINIZ...
KIZLA ALAKALI BİR DURUM DEĞİL OLAY TAMAMEN FARKLI ;SİZ HANGİ KONUDA YARDIM İSTEDİĞİNİZİ DAHİ YAZMAMIŞSINIZ Kİ BU ARKADAŞ GAYET AÇIK YARDIM İSTEMİŞ
BAYAN OLDUĞUN İÇİN SANA YARDIMCI OLMAMIŞLARDIR ARKADAŞIM SEN BAYLARA İNAT DEVAM ET YOLUNDA HATTA OKULUNU BİTRİ VE MÜŞAVİR OL SIRF SANA CVP VERMEYENLERE İNAT ; AMA GENEDE SAYIN CUSTOM_33 VE EREN BEYLERİN DEDİĞİ GİBİ LİMAN İŞİ SADECE FORMALİTE VE ORAYA GİRDİĞİNDE TABİRİ CAİZSE ANANDAN EMDİĞİN SÜT BURNUNDAN GELİR BENDE LİMANLARDA ÇOK İŞ YAPTIM.SADECE ANGARYADIR VE AĞARDIR...FORKLİFT BUL KAMYONCUYLA UGRAŞ MALI YÜKLE İŞLEYİŞDE BİŞEY YOK SADECE PARA YATRIMA VE FATURA ALMA ...LİMAN ÇIKIŞINDA KOLCUYA İMZALATMANIN DIŞINDA BİR DURUM YOK ...
SEN ÖNCELİKLE KANUNU BİL GENELGEYİ BİL YÖNETMELİĞİ BİL GERİSİ BOŞ...
bir sayfaya ihracat bir sayfaya ithalat yaz hangi gümrüklere gitiysen iş akışını yaz...

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey