Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Standart RE: cek cumhuriyetine ihracat
Biz İTA ULUSLARARASI TAŞIMACILIK LTD.ŞTİ. yetkili bir IATA acentesi olarak, Uluslararası Hava Taşımacılığı, Deniz Kargo Taşımacılığı, Kara Taşımacılığı, Demiryolu Vagon Taşımacılığı ve Gümrükleme hizmetlerini Başta İstanbul olmak üzere sırasıyla Denizli, Bursa, İzmir ve Mersin Ofislerimiz ile komple verebilen bir firmayız.

Firmamızın faaliyet başlangıcı 1986 yılında İSTANBUL merkez ofisimizin açılışıyla ve öncelikle Uluslararası Hava ve Kara Taşımacılığı konusunda faaliyet vermek üzere olmuştur.

Yegane hedefimiz olan DÜNYA FİRMASI olma yolunda Sizler gibi değerli ve hedefleri yüksek olan firmalara hizmet vermek başlıca hedeflerimiz arasındadır.

Ayrica grubumuza ait 475 özmal ve kiralık araçla birlikte toplam 1000 araçla başta İtalya, İspanya, Fransa, İsviçre, Portekiz, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan ve Almanya olmak üzere bir çok Avrupa ülkesine, Balkan ve Ortadoğu Ülkelerine parsiyel ve komple araç karayolu nakliye hizmeti vermekteyiz.
Kaliteli servisi minimum ücret optimum hizmetle kombine ederek müşterilerine sunan ITA ULUSLARARASI TASIMACILIK , bu başarıya hiçbir yabancı sermaye katılımı veya dış odaklı destek olmadan bütünüyle kendi öz sermayesi ile ulaşmıştır.
Lojistik hizmetlerimizi kaliteli LINE ve ACENTA AĞIYLA sunan şirketimiz, imkanlarını sizin liderliğinizde, profesyonel analitik çözümcülüğü sonuç olarak ilke edinen personelimiz ile, kaliteyi muhafaza etmeyi ve Oluşturulan özel navlunların sizlerle paylaşılmasını istiyorsanız tarafınızla en kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

REFERANSLARIMIZ : HER YIL MİLYONLARCA DOLARLIK MALLARINI FİRMAMIZA GÜVENİP TESLİM EDEN, NAKLİYE VE LOJİSTİK HİZMET VERDİĞİMİZ YÜZLERCE MÜŞTERİMİZ.

Best Regards,
Uğur ERŞAN
Sales Representative / ITA
ITA INT'L TRANSPORT AGENCY


ADRES: Örnek Mah. 35.Cadde
Örnek İş Merkezi
No: 10/12 Kat: 4 34704 Üsküdar/İSTANBUL
 : 0216 315 75 30 pbx
Fax: 0216 315 99 29
E-mail : ugur_ersan@ita.com.tr
Web: www.ita.com.tr

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey