Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Standart suriyedeyim esim ingiltere elciliginde burada calismiyorum arac getirme hakkim varmi

oncelikle gecmis bayraminiz mubarek olsun ben esim vasitasiyla yurt disina gittim 2,5 yildir da yurt disindayim,esim yabanci, diplomat,suriyedeyim su anda burda resmi olara bir is yapmiyorum, 2001 model 6 silindir 3.5 motor 24 valf chrysler 300 m kullaniyorum bu arabayida cok seviyorum bu aracimi turkiyeye getirme gibi bir sansim varmi,ben bu araci 5400 $ a aldim,ama 2001 deki degerini bilmiyorum malesef :1 (11):yada benim turkiyeye araba getirme gibi bir sansim varmi,gumruklerle ilgili yasalari ve yazdiklarinizi pek anlamiyorum bana uzak konular cunku,calismadigim halde yurt disindan araba getirme iznimin olmayacagini soylemislerdi bu dogrumu saygilarimi sunuyorum. (iletisim bilgisi silinmistir. Sadece vip uyeler iletisim bilgisi yayinlayabilirler ve gorebilirler)

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey