Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Standart TÜRKİYEDEN MAL TALEP EDEN DÜNYA ÜLKELERİ VE SEKTÖRLERİ
Merhabalar,

İhracatçı firmalarımız faydasına sunmak üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin her ay güncelleyerek yayınladığı ülke, firma ve sektör raporunu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

"Burada TOBB'ne yurtdışındaki firma ve kuruluşlardan doğrudan gelen mali, ticari ve teknik işbirliği teklifleri yer almaktadır. Teklifler TOBB'ne ulaştığı anda burada ilan edilmektedir. Bunun yanında aylık TOBB yayını olan Ekonomik Forum dergisinde toplu olarak yayınlanmaktadır.

Sizde teklifinizin yurtdışında duyurulmasını istiyorsanız TOBB'un bir ücretsiz bir hizmeti olan Business Opportunities from Turkey (http://boft.tobb.org.tr) web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Siteye ücretsiz üye olup işbirliği tekliflerinizin dünyaya duyurulmasını sağlayabilirsiniz.

Sitemiz aracılığı ile kurmuş olduğunuz başarılı yurtdışı işbirliklerinden tarafımızı haberdar etmeniz durumunda, gizlilik kurallarına uygun olarak özendirici olması amacıyla sitemizde yayınlanacaktır."

http://isbirilan.tobb.org.tr/

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey