Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Standart ÇOK UYGUN FİYATA YARASA GÜBRESİYARASA GÜBRESİ “Bünyesinde çok zengin azot, nitrat, fosfor, potasyum, kalsiyum, magnezyum, demir bulunur, mikroorganizmalar tarafından parçalanarak, inorganik bileşiklere dönüşür. Yarasa gübresi, diğer gübrelere göre çok küçük miktarlarda daha fazla verim sağladığı uzmanlar tarafından açıklanmıştır.

Konsantre olarak da tanımlayabileceğimiz bu gübre, zengin içeriği sayesinde her türlü toprakta diğer gübrelere nazaran %56-212 oranında daha fazla verim sağlar. Evinizdeki saksıdan bahçenize, seralara her türlü üretim yapılan tarlaya az miktarda uygulanması halinde topraktaki mucize gözle görülür şekilde artmaktadır.


Yurtiçi ve yurtdışı alıcıları için elimizde 2000 ton yarası gübresi bulunmaktadır.Analiz raporları mevcuttur.Fiyatı piyasaya göre çok uygundur.

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey