Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Standart Posta yolu ile mektubum gelmedi??

Merhabalar.Siteye yeni üye oldum.Bu konuyla ilgili mesajlar varmı bilemiyorum ilerleyen zamanlarda siteyi ayrıntılı inceleyeceğim ancak sormak istediğim birşey var.Ben pul kolleksiyoncusuyum ve ingilteredeki bir pul satış şirketinden kolleksiyonum için 75 dolara bir grup osmanlı pulları aldım ancak üç ay geçmesine rağmen henüz mektup elime ulaşmadı.bayram ve yılbaşı yoğunluğu diye düşündüm ancak hala gelmiş değil.Acaba gümrüğe takılmış olabilir mi? Böyle bile olsa en azından bir yazı gelmesi gerekmezmiydi? Nereye başvuracağımı nasıl araştıracağımı bilemediğim için üye oldum ve yazmak istedim çünkü normal posta yolu ile gönderildi bu yüzden herhangi bir barkod veya başka bir numara yok.Verilecek bilgiler için teşekkür ederim.

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey