Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Standart Kaybolan mektupmerhabalar sevgili bord yöneticisi.

Benim sorum. isvicireden normal posta yoluyla oglumun dogum günü görüntülerini 3 adet Cd ye cektim ve Kahramanmarasin NURHAK ilcesindeki akrabalarima kopyalayip cd kapaginin arasinada 100 isvicire frangi ve 70 Ytl.koymustum bunlari postanede aldigim Bir tane zarfin icine koydum ve 2008 kasiminin ortalarinda A postla gönderdim.iadeli tahütlü degil. herhangi bir numara elimde yok ve burdada postande icinde para oldugunu söylememistim. ve aradan nerdeyse 4 ay gecmesine rahmen mektup daha yerine ulasmadi.burda sordum buradan ciktigini, belki türkiyede gümrükte zarf acilip para alinmis ve cd ler atilmis olabilir diyorlar. Acaba hangi gümrüge gidiyor burdaki postalar önce. istanbul sonra malatyami.cünkü bizim oraya en yakin gürük malatya gümrügüdür önceden de gümrüge tabi esyalar göndermistim malatya gümrügünden gitmisti. Nurhak postanesine hep soruluyor buraya gelmedi deniyor. Ama bilmiyoruz onlarda almis olabilirler.
Bu konuyla ilgili ne yapabilirim nereye basvurabilirim yada telefon edebilirim bunla ilgili beni aydinlatir bilgi ve telefon verirseniz sevinirim.
Cevabiniz icin simdiden tesekürler saygilar.Kolay gelsin

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey