Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ SINAVINA HAZIRLIKArkadaşlar öncelikle merhaba!

Gümrük müşavirliği sınavları belli bir hazırlık aşaması gerektirmekmektedir.

Bu sınavda başarılı olmak için günlük en az yarım saat çalışmak gerekecektir. Bu çalışmanın belli bir sistem dahilinde yürütülmesi başarıyı beraberinde getirecektir.

Gerek sınava girelim gerekse girmeyelim bu mesleği yapıyorsak işimizi çok iyi bilmemiz gerekecektir.

Dolayısıyla sınava hazırlık aşamasında edineceğiniz edinimler sizin mevcut günlük işinizide daha iyi yapmanızı sağlayacaktır. Konuları öğrendikçe kendinize güven gelecek, size uzak gürünen müşvirlik karnesinin artık cebinizde olduğunu göreceksiniz.

Sizlerden ricam; A Karne imtihanına hazırlanacak arkadaşlarla bu forum altında belli bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak onlarında ileride açılacak sınava belli bir sistem dahilinde hazırlanmaları ve sınavda başarılı olmalarıdır.

Sizlerden gelecek talepler dahilinde belli bir program oluşturup günlük çerçevede o konular üzerine yorum ve tartışmaları yapacağız.

Bu sayede kanunu yorumlama ve neyin ne olduğu bilgisini arkadaşlara kazandırmış olacağız.

Sınava girmek üzere hazırlanacak arkadaşlardan bu yönde eksik oldukları konuları tespit edip çalışma programı dahilinde eğitime başlayacağız.

Şimdilik herkese kolay gelsin!

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey