Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
 


Vip üyeler, yönetimin her zaman öncelik vereceği V.İ.P forumu görüntüleyebilirler. Normal üyeler söz konusu forumun içeriğini görüntüleyemezler ve konu açamazlar.
Vip üyeler, 1000 karaktere kadar imzalarını düzenleyebilirler.İmzalarında Firma yada kişisel iletişim bilgilerine yer verebilirler. Bu sayede forumda açtığınız konuyla ilgili kişiler size kolayca ulaşabilirler ve bağlantı kurabilirler.Normal üyelikte imza düzenleme yetkisi bulunmamakta, her hangi bir şekilde iletişim bilgisi yayınlama imkanı bulunmamaktadır.
 

Vip üyelerin kullanıcı adları diğer üyelerden farklı görünür ve v.i.p üye olduklarını belirtir bir grafik profillerinde görüntülenir. Bu sayede konunuzu okuyan diğer üyeler üzerinde daha olumlu, ciddi etki bırakırsınız ve geri donusleriniz daha fazla olur. Bu özellik normal üyelerde bulunmamaktadır.Vip üyeler, Forum'da yer alan reklamların hiçbirini görmeyeceklerdir. Normal üyeler site sponsorlarının reklamlarını ve google reklamlarını görmektedirler.

V.I.P üyelik ücreti :
1 aylık 10 TL
3 aylık 20 TL
6 aylık 30 TL
12 aylık 40 TL
dir.

NOT: PAYPAL Kredi kartınız ile en güvenli şekilde ödeme yapmak için Dünyada en çok kullanılan aracı yöntemdir.

 

Paypal (Kredi karti ile odeme yapabilirsiniz.) ile V.I.P uye olmak icin tıklayınız. Aynı adrese profilinizden "Ucretli Abonelik" linkine tıklayarak da gidebilirsiniz. İşlem sona erdikten sonra otomatik olarak sistem tarafından v.i.p uyeliğiniz anında aktive edilmektedir.

EFT ile ödeme yapmak için doldurunuz. EFT ile ödeme minimum 6 aylık üyelikler için geçerlidir.